Popularność
30 produktów
Seria: Hello Kitty
Wiek: 3+
Płeć: Dziewczynka
Materiał: Tworzywo sztuczne
Wymiary [mm]: 35.6 x 25.4 x 25.4
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Rodzaj: Lalka
Typ: Lalka z akcesoriami
Seria: Hello Kitty
Kod producenta: GWX05
Wiek: 4+
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Hello Kitty w Media Expert


Hello Kitty to znany dzieciom na całym świecie japoński motyw. Odnajdziemy go na rozmaitych przedmiotach, którymi nie są wyłącznie zabawki Hello Kitty. Kolorowy kotek stał się pożądaną aplikacją, zwłaszcza wśród dziewczynek, tak w wieku przedszkolnym, jak i nastolatek. Ozdabiane są nim gadżety codziennego użytku typu breloki, zawieszki, odblaski. Nie brakuje go również na przyborach szkolnych, takich jak długopisy, piórniki, ołówki, temperówki, gumki czy plecaki i torby szkolne. Również ubrania zawierające ten motyw cieszą się ogromną popularnością. Coraz częściej też spotkamy go na akcesoriach komputerowych typu klawiatura, myszka, kamera do komputera czy słuchawki i głośniki bezprzewodowe.


Impreza z Hello Kitty


Hello Kitty, zarówno jako motyw, jak i jako figurka, jest często spotykanym stylem przewodnim rozmaitych imprez. Należą do nich szczególnie urodziny. Motyw Hello Kitty nanoszony jest wówczas na różnego rodzaju elementy dekoracyjne typu balony, piszczałki, girlandy czy serpentyny. Dopełnieniem tych akcesoriów są naczynia jednorazowe, jak talerzyki, kubeczki, sztućce i serwetki, na których również nadrukowany jest słodki, kolorowy japoński kotek.


Figurka do rozmaitych zabaw


Hello Kitty występuje również w formie osobnej figurki. Tego typu zabawki Hello Kitty znajdują rozmaite zastosowania. Można je zabrać ze sobą do przedszkola lub szkoły. Będą idealnym dopełnieniem zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w większej grupie rówieśniczej. Różne wielkości figurek stwarzają nieograniczone możliwości zabaw, gdzie figurki większe są np. rodzicami, a mniejsze ich dziećmi. W ten sposób dzieci bawią się w popularną zabawę w dom, kształtują relacje międzypokoleniowe, a także rozwiązują codzienne problemy przez zabawę. Taka edukacja przez zabawę to dobre przygotowanie do dorosłego życia.


Lalki z motywem Hello Kitty


Hello Kitty jako motyw jest też dopełnieniem innych zabawek na zasadzie współpromocji. Najczęściej spotykany jest wśród popularnych lalek typu Barbie. Może występować jako motyw na ubraniach, samochodach, elementach wyposażenia domu, a także akcesoriach dla zwierząt. Takie zabawki Hello Kitty tworzą całe zestawy, które można wykorzystać jako pojedyncze elementy zabawy lub też tworzyć rozbudowane systemy, które łączy wspólny motyw. W większości zabawki te dedykowane są dziewczynkom. Niemniej wśród rozmaitych figurek nie brakuje też takich, którymi z powodzeniem bawią się chłopcy.


Kolory Hello Kitty


Hello Kitty wiąże się z doborem szczególnej kolorystyki. Najbardziej znane zabawki Hello Kitty są białe z niewielkimi akcentami jaskrawej czerwieni. Dodatkowymi kolorami, występującymi w mniejszej ilości, są żółty i czarny. Taka zabawka uznawana jest za najbardziej zbliżoną do japońskiego oryginału. Wśród kolorów dodatkowych odnajdziemy rozmaite odcienie różu i błękitu, a także granatu i fioletu.


Niejednokrotnie japoński kotek ozdobiony jest malowaną sukieneczką, na której odnajdziemy kwiatki, kropki i paseczki. Strój zabawki Hello Kitty nawiązuje do produktu, na którym został naniesiony motyw. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756