Trenuj mądrzej w każdej pogodzie.

Daj z siebie wszystko na treningu dzięki tym wodoodpornym słuchawkom sportowym. Czujnik tętna pomaga dostosować intensywność, a energetyzujący dźwięk pobudza do działania. Postępy można śledzić w aplikacji Philips Headphones.

Bądź aktywny. Poczuj świeżość.
Daj czadu.

Te wytrzymałe, lekkie, bezprzewodowe słuchawki nauszne zostały stworzone z myślą o aktywnym stylu życia. Zdejmowane i nadające się do mycia poduszki nauszne zapewniają wygodę zarówno podczas biegania na bieżni, jak i na plaży. 35 godzin odtwarzania umożliwia słuchanie muzyki bez przerwy.

Zawsze dopasowane do Ciebie

Od porannych biegów po popołudnia w biurze. Te bezprzewodowe słuchawki douszne true wireless są wyposażone w odłączaną zakładkę na uszy, dzięki czemu możesz je łatwo dopasować. Etui z funkcją ładowania zapewnia do 20 godzin odtwarzania, a słuchawki mają wodoodporność klasy IPX7.

Trenuj mądrzej

Biegaj szybciej. Skacz wyżej. Te sportowe słuchawki bezprzewodowe true wireless są wyposażone w odłączane zakładki na uszy, które zapewniają doskonałe dopasowanie. Energetyzujący dźwięk pozwala skupić się na treningu, a wbudowany czujnik tętna pomaga trenować w rytm Twojego ciała.
ModelTAA4205 TAA4216 TAA5205 TAA7306
kolorczarno/szaryczarnyczarnyczarny
bluetooth5.05.05.05.0
asystent głosowyTAKTAKTAKTAK
czas odtwarzania6h35h 20
(5h słuchawki + 15h ładowanie z etui)
24
(6h słuchawki + 18h ładowanie z etui)
czas ładowania2h2h2h2h
IPXIP5IP55IPX7IP57
dodatkowoMonitor tętna, aplikacja Philips Headphoneschłodzące nausznikiwymienne zakładki za uchoczyszczenie UV, monitor tętna, Active Noise Canceling
sterowaniaprzyciskiprzyciskiprzyciskidotyk
Kup teraz Kup teraz Kup teraz Kup teraz

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert