Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (76)
Znaleziono w kategoriach: (52)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 150 | |
| 88 | |
| Typ: | Pionowa |
| Nie | |
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki |
| Funkcje: | Funkcja reverse, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok |
| Funkcje dodatkowe: | Tłoczenie na zimno |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Moc [W]: | 1760 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki, Obudowa z tworzywa, Powłoka ceramiczna |
| Funkcje: | Brak |
| Tryby pracy: | Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Grillowanie, Pieczenie mięs, Smażenie, Suszenie, Wolne gotowanie |
| 7.5 | |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Regulacja temperatury, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne, Dotykowy ekran |
| Rodzaj: | Multicooker |
| Moc [W]: | 1760 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki |
| Funkcje: | Pieczenie |
| Tryby pracy: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Grillowanie, Przygotowywanie jogurtu, Smażenie, Suszenie... |
| 7.5 | |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Płyta do pieczenia, Regulacja temperatury, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne |
| Moc [W]: | 2470 |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 6 trybów gotowania, Odgrzewanie, Pieczenie, Smażenie |
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 1460 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki, Obudowa z tworzywa, Powłoka ceramiczna |
| Funkcje: | Brak |
| Tryby pracy: | Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Grillowanie, Pieczenie mięs, Podgrzewanie, Przygotowywanie frytek... |
| 6 | |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Regulacja temperatury, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne, Dotykowy ekran |
| Rodzaj: | Multicooker |
| Moc [W]: | 1460 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki |
| Funkcje: | Pieczenie |
| Tryby pracy: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Grillowanie, Przygotowywanie jogurtu, Smażenie, Suszenie... |
| 6 | |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Płyta do pieczenia, Regulacja temperatury, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne |
| Moc [W]: | 1460 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki, Nienagrzewające się uchwyty, Nieprzywierająca powłoka, Obudowa z tworzywa, Powłoka ceramiczna |
| Funkcje: | Airfryer, Automatyczne wyłączanie, Podsmażania Sauté, Podtrzymywanie ciepła |
| Tryby pracy: | Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Pieczenie mięs, Smażenie, Wolne gotowanie |
| 4.7 | |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Regulacja temperatury, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne |
| Typ ekspresu: | Kolbowy |
|---|---|
| Ciśnienie [bar]: | 9 barów |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Moc [W]: | 1650 |
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Wbudowany młynek, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
| Moc [W]: | 1700 |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy |
| Funkcje dodatkowe: | 4 funkcje gotowania, Pieczenie, Podgrzewanie, Zapiekanie |
| 1.4, 3.8 | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ ekspresu: | Kolbowy |
|---|---|
| Ciśnienie [bar]: | 14 |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Moc [W]: | 1650 |
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Wbudowany młynek, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr... |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Pieczenie, Smażenie |
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 1750 |
|---|---|
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Nóżki antypoślizgowe, Pieczenie, Smażenie |
| 5.2 | |
| Moc [W]: | 1550 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr, Kawa na wynos |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Zabezpieczenia: | Brak |
| Moc [W]: | 1200 |
|---|---|
| 8 | |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja temperatury, Uchwyt do przenoszenia, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Programy automatyczne... |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Wolnowar |
| Typ: | Chłodziarka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 47 |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczne uchwyty |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Zasilanie: | Brak |
| Waga [kg]: | 13.16 |
| Typ: | Chłodziarka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 47 |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczne uchwyty |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Zasilanie: | Brak |
| Waga [kg]: | 13.16 |
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki, Długość kabla zasilającego: [0.8 m], Dotykowy panel sterowania, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.48 |
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 9.45 |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Cechy dodatkowe: | 13 programów, Kompaktowa konstrukcja, Łatwe czyszczenie, Prosta i intuicyjna obsługa, Sterowanie dotykowe |
| Konstrukcja: | Długość kabla zasilającego: [0.8 m], Ergonomiczna konstrukcja, Kompaktowe rozmiary, Łatwa w montażu, Wbudowany kompresor |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 1.9 |
| Rodzaj: | Maszynka do slushy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11 |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 30 |
| Cechy dodatkowe: | 5 automatycznych trybów pracy, Frappe, Kompresor WhisperChill zapewnia niezwykle cichą pracę, Łatwe czyszczenie... |
| Konstrukcja: | Ergonomiczna konstrukcja, Kompaktowe rozmiary, Łatwa w montażu, Wbudowany kompresor, Wyświetlacz |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.709 |
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6.54 |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Cechy dodatkowe: | 10 programów, Kompaktowa konstrukcja, Możliwość mycia elementów w zmywarce... |
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.95 |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5-10 |
| Cechy dodatkowe: | 7 programów, Kompaktowa konstrukcja, Łatwe czyszczenie, Możliwość mycia elementów w zmywarce... |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Moc [W]: | 1750 |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja dehydratora, Podgrzewanie |
| 4.7 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.57 |
|---|---|
| Blender do smoothie: | Tak |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 inteligentne funkcje mieszania, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Moc [W]: | 1650 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Wbudowany młynek, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Filtr... |
| Funkcje dodatkowe: | 25 ustawień grubości mielenia, 5 wstępnie ustawionych programów spieniania, Automatyczne czyszczenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ ekspresu: | Kolbowy |
| Ciśnienie [bar]: | 14 |