- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3200 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3200 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 65 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.38 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 5.5 | |
| Waga [kg]: | 31.5 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 460 | |
| 6-stopniowa | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Waga [kg]: | 31.5 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 460 | |
| 6-stopniowa | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 60 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Kolor: | Czarny |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Pert 6.60 Allergy TY6837, Tefal X-pert 6.60 Animal Kit TY6878 |
210,00 zł
| 2.0 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| 5.5 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 7.83 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 |