- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 7.83 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-niebiesko-srebrny |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 5.1 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Pompka |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wydajność [l/min]: | 530 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 0.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Flexible Power System 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Brak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 3 |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |