- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.67 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
|---|---|
| 115 | |
| 5 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Kompatybilność seria: | Makita 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 4 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3300 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.95 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| 2.0 | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.13 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie |
| 4 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.42 |
| Kompatybilność seria: | One Battery System |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 65 | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| Kolor: | Czarno-stalowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Długość wysięgnika [m]: | 3.6 |
| Długość całkowita [mm]: | 3599 |
| Średnica cięcia [mm]: | 28 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3800 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Szablasty |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3800 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Szablasty |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2.5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| 2.5 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| 1.5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1.5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 2 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |