- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1061)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1419)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 43 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 12 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier, Zszywki |
|---|---|
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 12 |
| Pojemność kosza [l]: | 22 |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 43 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Drewno, Jasne drewno |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Nie |
| Seria: | L-30 |
Sugerowana cena producenta:
629 zł
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Zielony |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Drewno |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Nie |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Orzech |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Orzech |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Nie |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Kolor: | Czerwony |
| Napęd: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Nie |
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Parzenie 2 kaw jednocześnie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
| Moc [W]: | 1350 |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
| Moc [W]: | 1350 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek, Spienianie mleka |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
| Funkcje: | Filtr, Kawa na wynos |
|---|---|
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Kolor: | Czerwony |
| Typ ekspresu: | Kapsułkowy |
| Ciśnienie [bar]: | 18 barów |
| Rodzaj kawy: | Kapsułki, Mielona |
| Moc [W]: | 1350 |
|---|---|
| Funkcje: | Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Wbudowany młynek... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Srebrno-niebieski |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
| Funkcje: | Mieszanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| 1000 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5.5 |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, One Touch Cappuccino, Wbudowany młynek... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
| Moc [W]: | 1300 |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 19 barów |
Sugerowana cena producenta:
2 999,90 zł
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
Sugerowana cena producenta:
14 599 zł
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Biały |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
Sugerowana cena producenta:
14 599 zł
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
Sugerowana cena producenta:
12 199 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | Woopie |
| Płeć: | Chłopiec/dziewczynka |
| Wiek: | Od 3 lat |
| Materiał: | Ramiona o długości ok. 110 cm |