- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 2600 |
|---|---|
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 64 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | 3 Tryby pracy, Funkcja Auto-Swing, Funkcja osuszania, Kółka ułatwiające przemieszczanie urządzenia, Timer, Tryb Auto... |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | AirFry, Automatyczna propozycja temperatury, Automatyczne szybkie nagrzewanie, Dmuchawa chłodząca, EcoClean Direct... |
| Wyposażenie: | 1 brytfanka (blacha) uniwersalna, 1 emaliowana blacha do pieczenia, 1 ruszt... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.4 x 59.5 x 54.8 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia GranitEmail |
| Funkcje: | Blendowanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Łatwy montaż elementów, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kolor: | Srebrny |
| 1500 | |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Wyposażenie: | Klucz, Ogranicznik głębokości wiercenia, Rękojeść dodatkowa, Walizka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 701 |
| Typ uchwytu: | Kluczykowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3200 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 30 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 14 |
| Wyposażenie: | Papier ścierny (2 szt.), Prostokątna płyta szlifierska, Walizka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 26000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.8 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Poziom hałasu [dB]: | 97 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Klucz sześciokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 550 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| 69 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| Funkcje dodatkowe: | Schowek na akcesoria |
| Kolor: | Biało-czarny |
| 700 | |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
| Smak: | Drób |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Fosfor 0.7%, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Opakowanie: | Torebka |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 17 stopni mocy, Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa, Funkcja Quick Stop, |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 6600 |
| Poziom hałasu [dB]: | 97 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Adapter do odsysania pyłu, Bolec kopiujący, Klucz, Prowadnica równoległa, Rolka prowadząca, Trzpień centrujący... |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Moc [W]: | 1300 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 28000 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Opakowanie: | Karton |
| Funkcje dodatkowe: | Constant Feed |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza (3 szt.) |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 1000 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza Jet-Fan, Lanca, Pistolet wysokociśnieniowy, Wąż wysokociśnieniowy 3 m |
| Kolor: | Zielony |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 100 |
| Długość węża [m]: | 3 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 330 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Typ: | Z czujnikiem nachylenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 50 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja ilości farby, System natryskowy ALLPaint |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza do farb ściennych, Dysza do lakierów i lazur, Pas do przenoszenia, Pojemnik 800 ml z pokrywką... |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 440 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 800 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Przeznaczenie: | Do laserów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Zastosowanie: | Do laserów |
| Materiał: | Aluminium |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 34 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| Wyposażenie: | Prowadnica równoległa, Szybkozłączka |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Moc [W]: | 710 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2500 |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 40 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.1 |
| Dwa kierunki obrotów: | Tak |
| Ograniczenie głębokości: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka stołowa |
| Wyposażenie: | Adapter odciągu wiórów, Klucz sześciokątny, Prowadnica równoległa, Tarcza tnąca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja dmuchawy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza do spoin, Rura (2 szt.), Tuleja zaciskowa, Wąż 3 m, Zestaw dysz podłogowych, Złączka kątowa |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Moc [W]: | 1100 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 15 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 17 stopni mocy, Funkcja powerBoost dla wszystkich stref grzewczych, , Quick Start... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| 3700 |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 17 stopni mocy, Booster, Direct Select Premium, , , ShortClean... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| 8600 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowana osłona bezpieczeństwa, System elektronicznej ochrony ogniw ECP, Wskaźnik naładowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | Klucz |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7800 - 10000 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3-częściowy układ filtrów, Automatyka rozpoznawania detergentu, Extra Dry, Higiena Plus, SpeedPerfect Plus... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 57.3 |
| Elektroniczne | |
| Zastosowane technologie: | , , , EfficientDry, |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 51 kWh = 58.65 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.7 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyka rozpoznawania detergentu, Innowacyjny 3 częściowy system filtrów, |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Elektroniczne | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Program samoczyszczący, Silence on demand, Timer |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 45 x 85 x 60 |
| Kolor: | Biały |
| Elektroniczne | |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Ruszty nadpalnikowe, Ruszty z możliwością mycia w zmywarce, Technologia FlameSelect... |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysze na gaz płynny, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 11500 |