- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja prędkości, Automatyczny wyłącznik, Funkcja Drop Control, Hamulec wybiegowy... |
| 2 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 4 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 150 | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Przeznaczenie: | Do laserów |
|---|---|
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Rodzaj: | Statyw |
| Kolor: | Srebrno-niebieski |
| Zastosowanie: | Do laserów |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 3 kg |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 14%, Hydrolizat białka, Olej rybny... |
| Cechy: | Bez sztucznych barwników i aromatów, Lekkostrawna, Nie zawiera glutenu, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
| Waga [g]: | 3000 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Długość [mm]: | 200 |
| Temperatura [st. C]: | 90 |
| Typ worka: | Syntetyczny |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Klasa pyłu M, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | GAS 35 L AFC, GAS 35 L SFC, GAS 35 M AFC |
| W komplecie: | 5 worków |
| Przeznaczenie: | Do aluminium |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Grubość tarczy [mm]: | 3 |
| Zestaw: | Nie |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
|---|---|
| Typ: | Zmywak |
| Kolor: | Zielony |
| Cechy: | Łatwy do spłukiwania, Pozbywa się trudnych i zaschniętych zabrudzeń |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw do mycia samochodu |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ powierzchni docelowej: | Felgi, Karoseria, Opony, Szyby |
| Zestaw: | Tak |
| Wielokrotnego użytku: | Tak |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, Professional 18V |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Zestaw: | Nie |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ: | Li-Ion |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| 177.2 x 55.8 x 54.5 | |
| 207 kWh = 238.05 zł | |
| 36 | |
| Brak | |
| Nożycowy | |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm dźwiękowy i świetlny zbyt wysokiej temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi, , Funkcja Memory... |
Zakres od A do G
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Zestaw: | Nie |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Prosty | |
| Zastosowanie: | Do kamienia |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do cegły, Do kamienia |
| Zestaw: | Tak |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 60, 75, 85, 100, 120 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada wrzeciona, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | System Click & Clean |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2.7 |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Typ filtra: | Wylotowy |
|---|---|
| Model odkurzacza: | BSG6, BSGL3, BSGL4, VS Z3, VS06G, VSZ41, VSZ42, VSZ4GP1266, VSZ4X |
| W komplecie: | 1 filtr |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| 2.5 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| 260 | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Przycinanie krawędzi, Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |