- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (217)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 30 - 60 | |
| 320 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 31 | |
| Akumulator w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Ergoflex, Grzebień do trawy |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| 3700 | |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom, Ogród |
| Kompatybilność: | EasyAquatak, UniversalAquatak |
| Funkcje dodatkowe: | Połączenie na szybkozłącze |
| Rodzaj: | Ścisk |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do szyn prowadzących |
| Typ: | Automatyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Wycior do rur |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Kompatybilność: | AdvancedAquatak, AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, AQT 45-14 X... |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj: | Dysza |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Ogród, Taras |
| Kompatybilność: | AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, EasyAquatak 100LL/110/120, UniversalAquatak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj: | Pianownica |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom, Ogród, Taras, Warsztat |
| Kompatybilność: | AdvancedAquatak, AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 45-14 X, EasyAquatak 100LL/110/120... |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 125 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1250 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Średnica tarczy [mm]: | 85 |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | PBA 12V |
| Prowadnica: | Tak |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Opakowanie: | Walizka |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 35000 |
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Rodzaj: | Uchwyt |
|---|---|
| Typ: | Uniwersalny |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc silnika [W]: | 350 |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 150 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Szczotkowy | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.35 |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Dysza szczelinowa 2w1 |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 41 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Przystawka do odsysania pyłu |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wiertarek |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 95, 185 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 385 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Prowadnica: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Uniwersalny (szczotkowy) |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 110 |
| Długość węża [m]: | 3 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 330 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowa wymiana osprzętu, Oświetlenie LED, Przystawka odsysająca, System Click & Clean |
| Opakowanie: | Walizka |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Opakowanie: | Karton |
| Prowadnica: | Nie |