- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Laser punktowo-krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 12.6 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.3 |
| Waga [g]: | 580 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laserowa tablica celownicza, Statyw budowlany BT 150 Professional 0 601 096 B00, Torebka... |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Montaż: | Mobilny |
| Uchwyt: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 600 |
| Waga [kg]: | 0.2 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość całkowita [mm]: | 185 |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Kompatybilność: | AdvancedAquatak, AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 35-13, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, AQT 45-14 X, EasyAquatak... |
| Funkcje dodatkowe: | Połączenie na szybkozłącze |
| Rodzaj: | Uchwyt |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość całkowita [mm]: | 135 |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Typ: | Uchwyt |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Detektor metalu |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal, Przewody pod napięciem |
| Pamięć danych: | Tak |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Pomiar odległości, Wykrywanie przecieków |
| Typ: | Mini elektroszczotka |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini elektroszczotka |
| Żyłka | |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 3.9 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| Konstrukcja: | Metalowa, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 15.6 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Waga [g]: | 440 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laserowa tablica celownicza, Tarcza do wyrównywania, Torba |
| Rodzaj: | Laser rotacyjny |
|---|---|
| Długość [cm]: | 17 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | 0.08 |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zawartość zestawu: | 2 baterie 1,5 V LR20 (D), Bateria 9 V (6LR61), Odbiornik laserowy LR 1 Professional 0 601 015 400... |
| Rodzaj: | Niwelator |
|---|---|
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pomiar elektroniczny: | Nie |
| Typ: | Optyczny |
| Rodzaj: | Termodetektor |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wykrywane materiały: | Temperatura, Wilgotność powietrza |
| Pamięć danych: | Tak |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Kalibracja: | Ręczna |
| Waga [kg]: | 0.56 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera, Możliwość wprowadzania wartości indywidualnych, Obliczanie mostków termicznych, Obliczanie punktu rosy... |
| Rodzaj: | Poziomnica elektroniczna |
|---|---|
| Długość [cm]: | 60.8 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 1 |
| Waga [g]: | 770 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Pokrowiec |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 11.2 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.3 |
| Waga [g]: | 490 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 3 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laserowa tablica celownicza, Pokrowiec, Uchwyt obrotowy RM 1 Professional 0 601 092 600 |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 14.9 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Waga [g]: | 820 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laserowa tablica celownicza, Torebka, Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.38 |
| Czas pracy [min]: | 22 |
| Nie | |
| Dysze/szczotki: | Dysza do podłóg, Dysza do spoin, Szczotka |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zawieszenia na ścianie, Wskaźnik konieczności naładowania |
| Poziom hałasu [dB]: | 79 |
| Długość [cm]: | 57 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Waga [kg]: | 16.2 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 55 |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Dysza do fug, Dysza podłogowa |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego oczyszczania filtra (AFC), Mocowanie L-BOXX, Zdalne sterowanie włącznikiem |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Waga [kg]: | 11.6 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 35 |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | System Click & Clean |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Napięcie zasilające [V]: | 230 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 100 |
| Długość węża [m]: | 3 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 330 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Rodzaj: | Końcówka blendująca, Pojemnik |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Mielenie |
| Dodatkowe informacje: | 4 ostrza, Pojemnik z miarką |
| Materiał wykonania: | Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x końcówka blendująca, 1 x pojemnik do blendera 700 ml, 1 x pokrywka |
| Rodzaj: | Ręczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo, Przycisk zwalniający końcówki |
| 350 | |
| Liczba prędkości: | 4 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt, Miejsce na nawinięcie przewodu |
| Funkcje: | Tryb pulsacyjny, Możliwość mycia końcówek w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Autodiagnoza, Automatyczny Restart, Funkcja Power Control, Funkcja Sleep, Kompensacja temperatury, Timer |
| Tryb pracy: | Auto, Chłodzenie, Grzanie, Osuszanie, Wentylacja |
| Funkcje: | Jonizacja, Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Oczyszczanie powietrza... |
| Liczba pomieszczeń: | 2 |
| Liczba jednostek wewnętrznych: | 2 |
| Liczba jednostek zewnętrznych: | 1 |
| Liczba poziomów mocy: | 4 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 50 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Funkcje dodatkowe: | 9 poziomów mocy, Automatyczne włączanie systemu wentylacyjnego, Combi Zone, Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa... |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 80.2 x 52.2 |
| Ceramiczne - szlif z przodu | |