- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (760)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 - 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3800 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Szablasty |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3800 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Szablasty |
| 4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Długość maksymalna [cm]: | 125 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10 |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Długość maksymalna [cm]: | 115 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10 |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9800 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 - 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 5 | |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 - 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 180 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 5 | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 3 | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 4 | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |