- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (182)
AGD (268)
AGD do zabudowy (72)
AGD małe (837)
Komputery i tablety (169)
Smartfony i zegarki (2545)
Foto i kamery (69)
Gaming (59)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 6750, 9000, 11250, 15000, 27000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB, 4x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
Sugerowana cena producenta:
129,90 zł
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 130 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 6 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 420 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 7.9 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 135 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 7 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 450 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 7.9 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 150 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 10 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 468 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.9 |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz warsztatowy |
| Moc [W]: | 1200 |
| Typ filtra: | Wodny |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 18 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 140 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 6 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 474 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 8.7 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 130 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 6 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 462 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.6 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 5 |
|---|---|
| Długość węża [m]: | 2.8 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 120 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kolor: | Szaro-żółto-czarny |
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.53 |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność dysku twardego: | 256 |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | Cortex A78C |
| Przekątna ekranu: | 7.9 |
| Typ karty: | |
|---|---|
| Prędkość odczytu do MB/s: | 1700 |
| Prędkość zapisu do MB/s: | 1200 |
| Klasa prędkości: | Klasa 10 |
| Adapter w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Aparaty |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
| 16:9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| 7", 2992 x 1224px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G