- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (182)
AGD (268)
AGD do zabudowy (72)
AGD małe (837)
Komputery i tablety (169)
Smartfony i zegarki (2545)
Foto i kamery (69)
Gaming (59)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 1 [MPRT], 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
| Moc znamionowa RMS [W]: | 120 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 36 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 92 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny Carbon |
| Typ: |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 80 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 90 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Orzech |
| Typ: |
Zakres od A do G
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ konsoli: | Xbox Series X |
| Pojemność dysku twardego: | 1 TB |
| Gry w zestawie: | EA SPORTS FC 26 |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Typ: | SCART - SCART |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 1 x Złącze zasilania... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 1 x Złącze zasilania... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 1 x Złącze zasilania... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x Gniazdo kart nano-SIM, 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB 3.2 Gen. 1... |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 240Hz |
|---|---|
| 240 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort)... |
| Intel Core i9-13980HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Mikrofibra, Skóra ekologiczna, TPU |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |