- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (286)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (413)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (53)
Gaming (18)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Przeźroczysty |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nawigacja |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Nawigacja |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe do szyn rackowych |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do sterowania energią |
| Rodzaj produktu: | Sterownik |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Czujnik temperatury, Funkcja Vox, Funkcja Zoom, Lampka nocna, Możliwość montażu na ścianie... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zawartość zestawu: | 1 x kamera, 1 x uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kamera do inteligentnego oświetlenia |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość sterowania przy pomocy smartfona lub tableta |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 37.44 |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W/m]: | 7.2 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 156 |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
| Model tabletu: | Galaxy Tab S9 Ultra |
|---|---|
| Seria tabletu: | Galaxy Tab S |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
| Model tabletu: | Galaxy Tab S9+ |
|---|---|
| Seria tabletu: | Galaxy Tab S |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Model tabletu: | Yoga Tab 11 |
|---|---|
| Seria tabletu: | Yoga Tab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo New 2DS XL |
| Zawartość zestawu: | 2 folie ochronne na ekrany, Ściereczka antystatyczna |
| Przeznaczenie: | |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | , |
| Pojemność [ml]: | 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga produktu [kg]: | 0.1 |
| Zastosowanie: | Ekran |
|---|---|
| Kompatybilność: | Xiaomi Mix Fold 4 |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Mix Fold |
| Model telefonu: | Mix Fold 4 |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Etui, Osłona (2 szt.), Przylepce adhezyjne (2 szt.), Ściereczka do czyszczenia (2 szt.) |
| Zastosowanie: | Kamery Insta360 |
| Rodzaj akcesorium: | , |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Osłona ekranu |
| Zastosowanie: | Kamery GoPro Hero 11 Black Mini |
| Rodzaj akcesorium: |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ściereczka z mikrofibry, Szkło hartowane na tylny ekran LCD (2 szt.), Szkło na ekran z przodu (2 szt.)... |
| Zastosowanie: | Kamery GoPro Hero 9 Black |
| Rodzaj akcesorium: |