- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [Ah]: | 100 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 25 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 27.5 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Systemy nawadniania, Wózki inwalidzkie, Zabawki elektroniczne... |
| Pojemność [Ah]: | 200 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 50 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M8 |
| Waga [kg]: | 57.5 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Oświetlenie, Wózki inwalidzkie, Zabawki elektroniczne... |
| Pojemność [Ah]: | 40 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 10 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 12.1 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Łodzie, Systemy alarmowe, Systemy monitoringu, Urządzenia przenośne, Zabawki elektroniczne... |
| Pojemność [Ah]: | 1.3 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 0.39 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.53 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.43 |
| Pojemność baterii [Ah]: | 15 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 540 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Pojemność [Ah]: | 4.5 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.35 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.480 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
| Typ: | VRLA AGM |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc szczytowa [W]: | 3000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc szczytowa [W]: | 2000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Aromat: | Skórka cytryny, Skórka granatu, Szałwia, Traganek, Werbena cytrynowa |
|---|---|
| Waga [g]: | 500 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Green Limon Citrus 500 g |
| Aromat: | Ananas kandyzowany, Chips kokosowy, Liść moringi, Nagietek, Skórka pomarańczy |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Mate Green Pina Colada 400 g |
| Aromat: | Ananasowy, Iiść ostrokrzewu paragwajskiego, Mango |
|---|---|
| Waga [g]: | 500 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Mate Green Mango Tropicales 500 g |
| Aromat: | Miechunka peruwiańska, Smoczy owoc, Trawa cytrynowa |
|---|---|
| Waga [g]: | 500 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Green Dragon Fruit 500 g |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 16 cm, 1 x Garnek 20 cm, 1 x Garnek 24 cm, 1 x Garnek 28 cm, 1 x łopatka, 1 x Patelnia 24 cm... |
| garnek 1.2 l, garnek 2.5 l, garnek 4.1 l, garnek 6.1 l, patelnia 2.3 l, patelnia 2.4 l | |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.78 |
| Pojemność baterii [Ah]: | 11.6 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 417 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Ciemnoniebieski |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Pamięć RAM: | |
| Pojemność dysku: | Brak dysku |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wielkość dysku [cale]: | 2.5, 3.5, M.2 |
| Złącza: | 1x HDMI, 2x RJ45, 2x Thunderbolt 4, 2x USB 2.0, 2x USB 3.1, SD |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Aluminium |
| Pojemność [ml]: | 8000 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 21,5 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Materiał: | Metal |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |