- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (8)
AGD (2)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (169)
Smartfony i zegarki (3167)
Gaming (5)
Rowery i hulajnogi (1)
Dom (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 3 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Xiaomi Watch |
| Model smartwatcha: | Watch 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Realme |
| Seria smartwatcha: | Realme Watch |
| Model smartwatcha: | Watch S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Vivomove Style |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 Sapphire 51mm, Fenix 8 Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Altora |
| Seria smartwatcha: | Watch Protection |
| Model smartwatcha: | Everyday Slim |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Epix |
| Model smartwatcha: | Epix Pro gen 2 47mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Altora |
| Seria smartwatcha: | Watch Protection |
| Model smartwatcha: | Easy Touch |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Xiaomi Watch |
| Model smartwatcha: | Watch 5 (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Xiaomi Watch |
| Model smartwatcha: | Watch 5 (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | |
| Seria smartwatcha: | Pixel Watch |
| Model smartwatcha: | Pixel Watch 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.39 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300% |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | |
| Seria smartwatcha: | Pixel Watch |
| Model smartwatcha: | Pixel Watch 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7 Pro Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 Pro (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.47 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 5 (41 mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch Ultimate |
| Model smartwatcha: | Watch Ultimate 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | OnePlus |
| Seria smartwatcha: | Watch |
| Model smartwatcha: | Watch 3 47mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Garett Vita |
| Model smartwatcha: | Vita 4G |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 4 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Bounce |
| Model smartwatcha: | Bounce 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Descent |
| Model smartwatcha: | Descent Mk3i |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Coros |
| Seria smartwatcha: | Apex |
| Model smartwatcha: | Apex 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Coros |
| Seria smartwatcha: | Apex |
| Model smartwatcha: | Apex 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch Ultimate |
| Model smartwatcha: | Watch Ultimate 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | CMF |
| Seria smartwatcha: | Watch |
| Model smartwatcha: | Watch 3 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Amazfit |
| Model smartwatcha: | Amazfit T-Rex |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Rewelacyjna przezroczystość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch Fit |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H |