- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (362)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4429)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kamera inspekcyjna |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie diagnostyczne: | Diagnostyka trudno dostępnych miejsc |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
|---|---|
| Zasilanie: | |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Nie |
| Czułość cieplna [mK]: | |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 244 x 95 x 140 |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
|---|---|
| Zasilanie: | |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Tak |
| Czułość cieplna [mK]: | |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 25 x 25 x 22 |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 800 x 480 |
| 170 | |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Wodoodporność: | Tak |
| 154 | |
| Funkcje dodatkowe: | Detekcja ruchu, Film poklatkowy, Slow Motion, Strumieniowa transmisja na żywo, Tryb nocny, Wbudowany mikrofon... |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Wymiary [mm]: | 95 x 75 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Wymiary [mm]: | 165 x 80 x 200 |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| 140, 170 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, Bluetooth, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, Nagrywanie poklatkowe... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 752 x 582 |
| 150 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| 170 | |
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Samowyzwalacz, Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie, Wbudowane gniazdo na statyw |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | GoPro HERO 10, GoPro HERO 11, GoPro HERO 12, GoPro HERO 13, GoPro HERO 9 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, , Nagrywanie poklatkowe, , Oznaczenie nagrania numerem rejestracyjnym... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Tak |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 140, 160 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, , Ostrzeżenia przed fotoradarami... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Nie |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 140, 160 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, , Ostrzeżenia przed fotoradarami... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Nie |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 122 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, Nagrywanie poklatkowe, Nagrywanie zdarzeń, Tryb nocny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V, Kondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 136 | |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Buforowane nagrywanie awaryjne, Funkcja HDR, , LDWS, Nagrywanie poklatkowe, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 139 | |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Akcelerometr, Alert zmęczenia, Funkcja HDR, Ostrzeżenia przed fotoradarami, Powiadomienia, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Do statywów, klatek fotograficznych, lamp, aparatów, kamer, mikrofonów |