- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (620)
Komputery i tablety (62)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (1)
Gaming (3879)
Dom (73)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Konsola przenośna Asus |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB LPDDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | AMD Ryzen Z2 A |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Typ konsoli: | ROG Xbox Ally |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Asus |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 24 GB LPDDR5X |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 1024 |
| Procesor: | Ryzen Z1 Extreme |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Typ konsoli: | ROG Ally X |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Steam Deck |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB LPDDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 1000 |
| Procesor: | AMD Zen 2, 2.4-3.5 GHz (4 rdzeniowy) |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7.4 |
| Typ konsoli: | Steam Deck Oled |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Steam Deck |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB LPDDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | AMD Zen 2, 2.4-3.5 GHz (4 rdzeniowy) |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7.4 |
| Typ konsoli: | Steam Deck Oled |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Asus |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB DDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | Ryzen Z1 Extreme |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Biały |
| Procesor: | H700 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Czarny |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Kolor: | Motyw z gry |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Kolor: | Motyw z gry |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Nie |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Rodzaj: | Konsola Przenośna Ayameo |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 12 GB LPDDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 256 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon G3x Gen. 2 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 4.5 |
| Typ konsoli: | Ayaneo Pocket ACE |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 8845HS |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Szary |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Szary |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | ARM Cortex-A9 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Fioletowo-przezroczysty |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Beżowy |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Nie |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Czarny |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Nie |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Rodzaj: | Konsola Przenośna Ayameo |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB LPDDR5X |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon G3 Gen. 3 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6.3 |
| Typ konsoli: | Ayaneo S2 Pro |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Biały |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Niebieski |
| Nie | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Nie |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Czarny |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Czarny |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
| Procesor: | H700 |
|---|---|
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Kolor: | Czarny |
| tak | |
| Wi-Fi: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Konsola przenośna MSI |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB DDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Typ konsoli: | MSI Claw |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Konsola przenośna Asus |
|---|---|
| Pamięć RAM [GB]: | 16 GB DDR5 |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Procesor: | Ryzen Z1 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Biały |