- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (46)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (48)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (11)
Dom (514)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51 x 51.5 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Tartufo |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kształt: | Prostokątny |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Chrom |
| Kolor: | Alabastrowy |
|---|---|
| Funkcje: | Zamykany |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Granit |
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Funkcje: | Zamykany |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Korek analny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Informacje dodatkowe: | Bezftalanowy, Bezpieczny dla ciała materiał, Łatwy w czyszczeniu, Odpowiedni do stosowania z lubrykantem na bazie wody... |
| Zawartość zestawu: | 1 x korek analny |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Płeć: | Kobieta, Mężczyzna |
| Waga [g]: | 74 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Korek zamykający |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 1/2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wykończenie: | Metal |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyszukiwanie stacji, Sound Remastering |
| Moc znamionowa RMS: | 80 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie muzyki z karty SD, Odtwarzanie muzyki z pamięci USB, |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Uchwyt do przenoszenia, Wyświetlacz LED |
| FM | |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 30 |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Wymiary [cm]: | 15.5 x 39.8 x 15.5 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x wanienka dla dziecka |
| Składana: | Nie |
| Z leżaczkiem: | Nie |
| Wymiary [cm]: | 84 x 49 x 29 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo PP |
| Cechy: | Bezpieczny dla skóry, Higieniczny i wygodny, Łatwy w czyszczeniu |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne strojenie, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 7.5 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Materiał: | Drewno, Korek, Metal |
|---|---|
| Rodzaj: | Zabawka edukacyjna |
| Płeć: | Męska |
| Wiek: | 3+ |
| Funkcje rozwojowe: | Koncentracja, Kreatywność, Motoryka, Sprawność manualna |
| Typ: | Spinningowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Materiał rękojeści: | Korek |
| Materiał wędki: | Włókno węglowe |
| Waga [g]: | 195 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Odtwarzanie wielokrotne/losowe/zaprogramowane, Strumieniowanie plików audio |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 25 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x wanienka dla dziecka |
| Składana: | Nie |
| Z leżaczkiem: | Nie |
| Wymiary [cm]: | 84 x 49 x 29 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo PP |
| Cechy: | Higieniczny i wygodny, Komfortowa i funkcjonalna, Łatwy w czyszczeniu |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Rodzaj: | Ścienna |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Głowica suwakowa, Napowietrzanie strumienia wody, Obrotowa wylewka |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica suwakowa, Napowietrzanie strumienia wody, Obrotowa wylewka |
| Rodzaj baterii: | Dwukorkowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |