- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Wtyczki wyjściowe: | Indie |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1250 |
| Uziemienie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Gazowy |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Ścienny |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 11 |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Lazurowy |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
319,99 zł
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 625 |
| Uziemienie: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 625 |
| Uziemienie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Granatowo-czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Stały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 22 |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Waga [g]: | 75 |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 625 |
| Uziemienie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Gazowy |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Ścienny |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 10.7 |
| Przeznaczenie: | Do mycia ciała, Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Cypr, Hongkong, Irlandia |
| Wtyczki wyjściowe: | Polska |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 15 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 99 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 5.5 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |