- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3728)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Żółty |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Zasilanie: | 2 x AA |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 42 |
| Przeznaczona do akumulatorów o napięciu [V]: | 36 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 4 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie | |
| 25 - 75 | |
| 330 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 30 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 15, 20 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Akumulator w zestawie | |
| 30 - 60 | |
| 320 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Szczotkowy | |
| 31 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Moc [W]: | 100 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 6.75 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 280 |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | S 3456 XF |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Ograniczenie głębokości, Młot |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9500 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 5 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 25.4 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 21000 |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Rodzaj: | Dmuchawa, Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Lampa warsztatowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Strumień światła [lm]: | 4000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP54 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| 4 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 4 | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |