- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (9)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (242)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (91)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
|---|---|
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 1 |
| Typ żarówki: | LED |
| Marka samochodu: | BMW, MINI, Fiat |
|---|---|
| Model samochodu: | Mini Cooper... |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 3 |
| Typ żarówki: | LED |
| Marka samochodu: | Ford |
|---|---|
| Model samochodu: | C-MAX MK1, Focus MK2 |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 3 |
| Typ żarówki: | LED |
| Marka samochodu: | Ford, Jaguar |
|---|---|
| Model samochodu: | Ford Fiesta (JA8), Focus II/III, C-Max II, Grand C-Max, Galaxy (WA6), Kuga I/II, Mondeo IV/V, S-Max (MA6), B-Max... |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 3 |
| Typ żarówki: | LED |
| Marka samochodu: | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model samochodu: | CLS (W219) |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 2 |
| Typ żarówki: | LED |
| Marka samochodu: | Mini |
|---|---|
| Model samochodu: | Cooper R50/R52/R53 |
| Barwa światła [K]: | 6000K BIAŁE ŚWIATŁO |
| Napięcie znamionowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 3 |
| Typ żarówki: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 36 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa |
| Kolor: | Biały, wielokolorowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 36 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 36 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa |
| Kolor: | Biały, wielokolorowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 36 |
| Sensor ruchu: | Tak |
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Lampa |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe i solarne |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | Polietylen |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Materiał klosza: | PC |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Antracyt |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | PC |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy: | Aluminium, PC |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | Polietylen |
| Kolor: | Imitacja kamienia |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Materiał klosza: | PC |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Materiał klosza: | PC |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | Polietylen |
| Kolor: | Biały mleczny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | Polietylen |
| Kolor: | Imitacja kamienia |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Materiał klosza: | PC |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Materiał klosza: | PC |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Antracyt |