- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (48)
Komputery i tablety (1552)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| 16:9 | |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR), 400 (HDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Thunderbolt 3 - 2 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., HDMI 1.4 - 2 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, Retina |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
| 16:9 | |
| Złącza: | Thunderbolt 5 - 2 szt., USB Type-C 3.2 Gen. 2 - 2 szt. |
Zakres od A do G
| Ekran: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Ekran: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [GTG], 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., HDMI 1.4 - 2 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.... |
Zakres od A do G
| Ekran: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Ekran: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczna regulacja jasności na podstawie czujnika światła, Regulacja jasności na pięciu różnych poziomach |
| Barwa światła: | Biała |
| Regulacja jasności: | Tak |
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort - 1 szt., DVI - 1 szt., HDMI - 1 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (HDR), 350 (SDR) |
| 21:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 16:10 | |
| Złącza: | USB Type-C - 2 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 30", 2560 x 1600px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
| 16:10 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort - 2 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 170 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 |
| 21:9 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście audio - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, Nano IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 47.53", 3840 x 2160px, OLED |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 150 (SDR), 900 (HDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.1 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 61 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| 16:9 | |
| Złącza: | HDMI x 2, DisplayPort x 1, USB x 3, Wyjście liniowe audio, USB Type-C x 2 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (HDR), 350 (SDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.... |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.7", 5120 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 240 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
| 32:9 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Typ: | |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 25 |
| Impedancja [Ω]: | 20000 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 80 - 22000 |
| Skuteczność [dB]: | 110 |
| Liczba kolumn w zestawie: |
| Typ: | , |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 80 |
| Impedancja [Ω]: | 10000 - 20000 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 50 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 95 |
| Liczba kolumn w zestawie: |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 108 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 35 |
| Standard VESA: | 200 x 100, 200 x 200, 200 x 400, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | 0 / -75 stopni |
| Regulacja w poziomie: | + / -2 stopnie |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 70 |
|---|---|
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Sposób montażu: |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 945 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 50 x 50 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | -15 / +15 stopni |
| Regulacja w poziomie: | + / -360 stopni |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 8 |
|---|---|
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Regulacja w pionie: | +35 / -50 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |