- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (40)
Komputery i tablety (8)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (4)
Dom (674)
Warsztat i ogród (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Aksamitna struktura, Gramatura: 300 g/m2, Ilość przelotek: 10 szt., Miękki w dotyku materiał, Średnica przelotek: 4 cm... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - welwet |
| Styl: | Klasyczny |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Haczyki, Taśma, Tunel, Żabki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 270 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 200 g/m2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 270 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu |
| Materiał: | 100% poliester - welwet |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 175 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 140 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Średnica przelotek: 4 cm |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 175 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester |
| Styl: | Klasyczny |
| Szerokość [cm]: | 135 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Haczyki, Taśma, Tunel, Żabki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 270 x 135 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 210 g/m2, Stopień zaciemnienia: 50-60%, Szerokość taśmy: 7 cm, Tolerancja rozmiaru: +/- 5 cm... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 135 x 270 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester |
| Styl: | Klasyczny |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 200 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Średnica przelotek: 4 cm, Tolerancja rozmiaru +/- 5% |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do jadalni, Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - welwet |
| Styl: | Klasyczny |
| Szerokość [cm]: | 215 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 215 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 200 g/m2, Ilość przelotek: 12 szt., Średnica przelotek: 4 cm, Tolerancja rozmiaru +/- 5% |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 215 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do jadalni, Do salonu, Do sypialni |
| Materiał: | 100% poliester - welwet |
| Przeznaczenie: | Do jadalni, Do salonu, Do sypialni |
| Styl: | Klasyczny |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x prześcieradło 90 x 200 cm |
| Rozmiar [cm]: | 90 x 200 |
| Materiał: | Bawełna |
| Nieprzemakalne: | Nie |
| Z gumką: | Tak |
| Materiał wykonania: | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 70x140 |
| Gramatura [g/m2]: | 500 |
| Przeznaczony do: | Do sauny, Do włosów, Na basen, Na plaże, Na siłownie |
| Materiał wykonania: | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 30x50 |
| Gramatura [g/m2]: | 500 |
| Przeznaczony do: | Do rąk, Do twarzy |
| Materiał wykonania: | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 30x50 |
| Gramatura [g/m2]: | 500 |
| Przeznaczony do: | Do rąk, Do twarzy |