- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (112)
Gaming (36)
Fitness i sport (2)
Dom (5)
Warsztat i ogród (5)
Zabawki i LEGO (118)
Supermarket (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1760 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10.4 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Moc [W]: | 2400 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Płyta do pieczenia, Regulacja temperatury |
| Czas nagrzewania [min]: | 25 |
| Maksymalna temperatura [st. C]: | 370 |
| Tak | |
| Wykonanie: | Metal, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 22 |
| Kolor: | Czerwony |
| Wyposażenie: | 2 x pelet, Blacha do pieczenia, Kamień do pizzy, Miarka, Ruszt |
| 1000 | |
| Funkcje: | Kielich z miarką, Tryb pulsacyjny, Blender do smoothie, Blender wysokoobrotowy... |
| Funkcje dodatkowe: | Gotowanie |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło |
| Funkcje dodatkowe: | Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
|---|---|
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.53 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Blender do smoothie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 3 inteligentne funkcje mieszania, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie, Technologia Auto-iQ |
|---|---|
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.57 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Blender do smoothie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Wyposażenie: | 1 x kubek 570 ml z wbudowanym ostrzem CrushBlade, Kabel USB do ładowania, Książka z przepisami, Pokrywka do picia |
| Funkcje dodatkowe: | 3 inteligentne funkcje mieszania, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie, Technologia Auto-iQ |
|---|---|
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.57 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Blender do smoothie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | 1 x kubek 570 ml z wbudowanym ostrzem CrushBlade, Kabel USB do ładowania, Książka z przepisami, Pokrywka do picia |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Współpracuje z produktem: | Ninja Creami NC300 |
| Kolor: | Przeźroczysto-szary |
| Funkcje: | Kielich z miarką, Butelka sportowa, Blender do smoothie, Nutri blender, Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.53 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Blender do smoothie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Wyposażenie: | 1 x kubek 530 ml, 1 x osłona ostrza, 1 x pokrywka, Przewód USB |
| Funkcje: | Funkcja mieszania, Timer, Wyświetlacz |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszynka do lodów |
| Pojemność [l]: | 1.4 |
| Moc [W]: | 800 |
| Czas przygotowania [min]: | 5 |
| Cechy dodatkowe: | 7 programów |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6.4 |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Wyposażenie: | 3 x pojemnik |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 145 |
|---|---|
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 420 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 10 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Wyposażenie: | Dysza ECO, Dysza regulowana, Dysza turbo, Lanca, Patio Cleaner L25, Pianownica, Pistolet ze szybkozłączem, Szczotka... |
| Seria: | |
|---|---|
| Kod producenta: | 71806 |
| Wiek: | 7 lat |
| Motyw: | Mech żywiołu ziemi Cole’a |
| Liczba elementów [szt]: | 235 |
| Seria: | |
|---|---|
| Kod producenta: | 71805 |
| Wiek: | 6 lat |
| Motyw: | Zestaw bitewny z mechem Jaya |
| Liczba elementów [szt]: | 78 |
| Rodzaj: | Strój karnawałowy |
|---|---|
| Seria: | Lego Ninjago |
| Wiek: | 7-8 lat |
| Rozmiar: | S |
| Kolor: | Zielony |
| Postać: | Lloyd |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Dodatkowe informacje: | Nadaje się do zabaw w domu i na dworze, Nadaje się na bal przebierańców, Wygodna w noszeniu, Wysoka jakość wykonania |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wyposażenie: | 1 x maska, 1 x strój |