- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2465)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (471)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Wood Floor |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania dywanów |
| Seria producenta: | Floor Care |
| Rodzaj produktu: | Proszek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr, Wałek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x wałek |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka do plam |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Miękka |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania dywanów, Do tapicerek, Do tkanin |
| Seria producenta: | Spot & Stain |
| Informacje: | |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysza do tapicerki |
| 11.1 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
Sugerowana cena producenta:
105 zł
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 70 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 820 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 4 |
| 600 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR FLEXVOLT 54V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do parownicy |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x szczotka |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
57,00 zł
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x ssawka |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Zastosowanie: | Przechowywanie, Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stacja dokująca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x stacja dokująca |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x szczotka |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia butów |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Podłogowa |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Kafelki, Panele, PCV |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Podłogowa |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka do kurzu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| 13.6 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.38 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Elektroszczotka |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Przeznaczenie: | Wychwytywanie pyłków |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Pochłaniacz pyłu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Końcówka redukcyjna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x końcówka redukująca |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | HEPA |
| Zawartość zestawu: | 3 x filtr HEPA |