- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Turystyczny |
|---|---|
| Liczba osób: | 4 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 6.6 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Tak |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Rodzaj: | Namiot |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary [mm]: | 4300 x 2200 x 1300 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Czekoladowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 59 g |
| 390 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 130 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Forma: | Kapsułka |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 200 mg |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Witamina D3+K2 |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Forma: | Kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Czekoladowo-karmelowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 64 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
|---|---|
| Smak: | Owocowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 33 |
| Wielkość porcji: | 8.8 g |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
|---|---|
| Smak: | Cola |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Wielkość porcji: | 12 g |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Waga [kg]: | 1.1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Termowentylator |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| 2000 | |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 275 x 217 x 155 |
| Wymiary [mm]: | 275 x 217 x 155 |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| 45 | |
| Technologia oczyszczania: | Wielostopniowa |
| HEPA, Węglowy, Wstępny | |
| 30 | |
| 50 |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 15 | |
| Technologia oczyszczania: | Wielostopniowa |
| HEPA 14, Lampa UV, Węglowy, Wstępny | |
| 51 | |
| 2000 |
| Typ: | Olejowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 12.6 |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Kolor: | Biały |
| 2500 | |
| 2500 | |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 625 x 590 x 250 |
| Wymiary [mm]: | 250 x 590 x 625 |
| Waga [kg]: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
| Kolor: | Czarny |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 25 |
| Średnica otworu [mm]: | 51 |
| Waga [kg]: | 1.25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
| Kolor: | Czarny |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 1.25 |
| Średnica otworu [mm]: | 51 |
| Waga [kg]: | 1.25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
| Kolor: | Czarny |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 1.25 |
| Średnica otworu [mm]: | 51 |
| Waga [kg]: | 3 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Głębokość [cm]: | 78 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Rodzaj żyrandola: | Żyrandol na żarówki |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E14 |