- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 45 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| 75 kcal | |
| Rodzaj: | Izotonik |
Wartość poza zestawem:
146,61 zł
| Smak: | Czekoladowy, Waniliowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 124 kcal |
Wartość poza zestawem:
123,98 zł
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 124 kcal |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 124 kcal |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 410 kcal |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 124 kcal |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 410 kcal |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 124 kcal |
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Smak: | Tropikalny |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Typ kolagenu: | Kolagen typu I i III |
| 10000 mg |
Wartość poza zestawem:
125,82 zł
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Smak: | Tropikalny |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 27 |
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Typ kolagenu: | Kolagen typu I i III |
| 10000 mg |
Wartość poza zestawem:
188,73 zł
| Smak: | Masło orzechowe |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Podwójna czekolada |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Wielkość porcji: | 37 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 146 kcal |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Słony karmel |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 17 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 123 kcal |
| Smak: | Ciastko kremowe |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Czekoladowo-karmelowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Masło orzechowe |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Podwójna czekolada |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Wielkość porcji: | 37 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 146 kcal |
| Smak: | Słony karmel |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 17 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 123 kcal |
| Smak: | Ciastko kremowe |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Czekoladowo-karmelowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Wegańskie: | Nie |
| 134 kcal |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 33 g |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Wegańskie: | Tak |
| 117 kcal |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 33 g |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Wegańskie: | Tak |
| 122 kcal |