- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | 1500 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Złoty |
| Moc [W]: | 1500 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Moc [W]: | 105 |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
Wartość poza zestawem:
3 598,00 zł
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
Wartość poza zestawem:
3 598,00 zł
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
Wartość poza zestawem:
1 998,00 zł
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
Wartość poza zestawem:
4 282,00 zł
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 190 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 40 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
|---|---|
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 850 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| 100 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Seria: | M 10 IV |
| 100 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Seria: | M 10 IV |
| Nie | |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 45 |
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 55 - 38000 |
| Skuteczność [dB]: | 87 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny jesion |
| Typ: |
| Wi-Fi: | Tak |
|---|---|
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Intel Core i5-12400 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | Współdzielona z pamięcią RAM |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 730 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, 3200 MHz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Foliowy, Potrójny system golący | |
| Użytkowanie: | Na mokro i sucho |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia pod bieżącą wodą, Szybkie ładowanie, Wskaźnik blokady podróżnej, Zdejmowana głowica |
| Rodzaj: | Męska |
| Seria: | Electric Shaver |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Foliowy, Potrójny system golący | |
| Użytkowanie: | Na mokro i sucho |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia pod bieżącą wodą, Wskaźnik blokady podróżnej, Zdejmowana głowica |
| Rodzaj: | Męska |
| Seria: | Electric Shaver |
| AMD Ryzen 5 3400G | |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon RX Vega 11 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| Intel Core Ultra 5-225 | |
| Dysk SSD: | 2000 GB |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| System dźwięku: | |
|---|---|
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Kolor: | Miedź antyczna |
|---|---|
| Typ: | Podtynkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Seria: | Armance |
| Wykończenie: | Miedź antyczna |
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 225 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Typ: | Natynkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada gorącej wody przy 38° C, Podłączenie natrysku ½ |
| Seria: | Y |
| Wykończenie: | Chrom |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |