- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i3-1315U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i3-1215U | |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Współdzielona z pamięcią RAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Intel Core i3-1215U | |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Współdzielona z pamięcią RAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i3-12100 | |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Karta graficzna: | Współdzielona z pamięcią RAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Intel Core i3-12100 | |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Karta graficzna: | Współdzielona z pamięcią RAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Intel Core i7-14700F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Podłączenie natrysku ½, System Anti-Scale, System easy clean, Rączka 1-funkcyjna, Głowica ceramiczna |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Podłączenie natrysku ½, Rączka 1-funkcyjna, System Anti-Scale, System easy clean |
| Seria: | Armance |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; łagodny bicz; mieszany, System easy clean, System Air |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; łagodny bicz; mieszany, System Air, System easy clean |
| Seria: | Fresh |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Podłączenie natrysku ½, Blokada gorącej wody przy 38° C |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada gorącej wody przy 38° C, Podłączenie natrysku ½ |
| Seria: | Y |
| Podwójny system golący | |
| Czas pracy bezprzewodowej [min]: | 60 |
| Użytkowanie: | Na sucho |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Funkcje: | Ruchome głowice, Trymer, Możliwość mycia pod wodą |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia pod bieżącą wodą, Podwójny system głowic, Wskaźnik LED, Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj: | Męska |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | System easy clean, System Air, Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; bicz; mieszany, Głowica ceramiczna |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; bicz; mieszany, System Air, System easy clean |
| Seria: | Parma |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | System easy clean, Podłączenie natrysku ½ |
| Funkcje dodatkowe: | Podłączenie natrysku ½, System easy clean |
| Seria: | Parma |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, Regulowany ogranicznik strumienia przepływu... |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Rączka 3-funkcyjna, Regulowany ogranicznik strumienia przepływu... |
| Seria: | Parma |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, System easy clean... |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Powłoka odporna na uszkodzenia, Rączka 3-funkcyjna, Regulowany ogranicznik strumienia przepływu... |
| Seria: | Parma |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Deszczowy strumień wody |
| Funkcje dodatkowe: | Deszczowy strumień wody |
| Seria: | Art Deco |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Rączka 5-funkcyjna, Strumienie wody: masaż; mgła; napowietrzony; napowietrzony masaż; napowietrzona mgła... |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 5-funkcyjna, Strumienie wody: masaż; mgła; napowietrzony; napowietrzony masaż; napowietrzona mgła... |
| Seria: | Y |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
|---|---|
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna, Podłączenie natrysku ½, Blokada gorącej wody przy 38° C |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada gorącej wody przy 38° C, Podłączenie natrysku ½, Rączka 1-funkcyjna |
| Seria: | Y |