- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
|---|---|
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ: | |
|---|---|
| Ogniskowa [mm]: | 7 - 14 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/2.8 |
| Mocowanie obiektywu: | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 114 - 75 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Intel Core i3-1215U | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Potrójny system golący | |
| Czas pracy bezprzewodowej [min]: | 35 |
| Użytkowanie: | Na sucho |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Funkcje: | Ruchome głowice, Trymer, Możliwość mycia pod wodą |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj: | Męska |
| Potrójny system golący | |
| Czas pracy bezprzewodowej [min]: | 40 |
| Użytkowanie: | Na sucho |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Funkcje: | Ruchome głowice, Trymer |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj: | Męska |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1660, 6 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-9400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256 GB PCIe NVMe |
| Windows 10 Home |
| Typ: | Podtynkowy |
|---|---|
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, System easy clean, System Anti-Scale |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, System Anti-Scale, System easy clean |
| Seria: | Y |
| Deszczownica: | Tak |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Podgrzewanie, Ubijanie masła, Ubijanie piany, Ucieranie, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 11 poziomów prędkości, 5 trybów pracy, Antypoślizgowe nóżki, Metalowa przekładnia napędu Metal Gear System... |
| 3200 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 6.2 |
| Liczba poziomów obrotów: | 11 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 10 poziomów prędkości, Antypoślizgowe nóżki, Blokada ramienia, Cicha praca, Funkcja Pulse... |
| Seria: | Next |
| 2000 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5.2 |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Ucieranie, Ugniatanie, Zagniatanie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 poziomów prędkości, Antypoślizgowe nóżki, , Metalowa przekładnia napędu Metal Gear System... |
| 1200 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 4.5, 5 |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Blendowanie, Mielenie mięsa, Mieszanie, Ubijanie piany, Zagniatanie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED, System blokowania misy w podstawie, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Seria: | ChefAssistant Plus |
| 1900 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 6.2 |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczny system wyważania wsadu, Smart Touch (NFC), Technologia Simply-Fi |
| 45 x 60 x 85 | |
| 45.4 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Kontrola zrównoważenia wsadu |
| 42.5 x 59.5 x 85 | |
| 43.3 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dodatkowe płukanie, Funkcja Moje statystyki, Funkcja sterowania głosem, Kg Detector, Łatwe prasowanie, Smart Check-up... |
| 41 x 60 x 85 | |
| 49 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Kontrola zrównoważenia wsadu, Wskaźnik przebiegu programu |
| 43.5 x 59.5 x 85 | |
| 44.7 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Oświetlenie LED |
| 200.5 x 59.5 x 67.5 | |
| 61.5 | |
| Pojemność [l]: | 257 chłodziarka + 114 zamrażarka |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Komora MyZone, Oświetlenie LED |
| 190.5 x 70 x 67.6 | |
| 61 | |
| Pojemność [l]: | 312 chłodziarka + 151 zamrażarka |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dodatkowe płukanie, Funkcja Przyspieszenie, Kg Detector, , Steam Plus, System antybakteryjny ABT |
| 46 x 60 x 85 | |
| 51 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kg Detector, Oświetlenie bębna, , System antybakteryjny ABT |
| 53 x 60 x 85 | |
| 55 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja I-Refresh, Odplamianie, Oświetlenie bębna, System antybakteryjny ABT |
| 60 x 59 x 85 | |
| 69 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Komora zero, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Alarm otwartych drzwi, , Oświetlenie LED, System antybakteryjny, |
| Rodzaj: | French Door |
| 190 x 100.5 x 76 | |
| Pojemność [l]: | 484 chłodziarka + 266 zamrażarka |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Smart Cycles, , Płukanie extra, Poziom zabrudzenia, Pranie wstępne, Smart Touch, |
| 60 x 41 x 86 | |
| Od góry | |
| 8 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | My Zone Plus, Oświetlenie LED, Strefa Humidity Zone, Switch Zone, System ABT |
| Rodzaj: | Side By Side |
| 192.5 x 83 x 66.9 | |
| Pojemność [l]: | 359 chłodziarka + 177 zamrażarka |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pranie w zimnej wodzie, , Wskaźnik czasu pozostałego do końca prania... |
| 64.3 x 59.9 x 84.5 | |
| 64.4 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Izolacja przeciw hałasowi, Steam Refresh |
| 64 x 60 x 85 | |
| 64.4 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyka rozpoznawania detergentu, Extra suszenie, SpeedPerfect, Strefa Intensywna, Sygnalizacja dźwiękowa... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 84.5 x 60 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | |
| Seria: | Seria 4 |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 84.5 x 60 |
| 14 | |
Zakres od A do G