- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
AGD (48)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (149)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (8)
Foto i kamery (5)
Gaming (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 70 |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 36 x 58 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ patch panelu: | Pusty |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wbudowane złącza: | Nie |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
61,90 zł
| Rodzaj: | Przegródka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Do walizki |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
84,90 zł
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ zamknięcia: | Zamek |
| Typ: | Kuferek |
| Wymiary [cm]: | 24 x 16 x 17 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ zamknięcia: | Zamek |
| Typ: | Kuferek |
| Wymiary [cm]: | 21 x 20 x 20 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ zamknięcia: | Zamek |
| Typ: | Kuferek |
| Wymiary [cm]: | 24 x 16 x 18 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
|---|---|
| Długość pręta [m]: | 300 |
| Średnica pręta [mm]: | 11 |
| Liczba kół: | 2 |
| Materiał pręta: | Włókno szklane |
| Materiał osłony pręta: | Polietylen |
| Szerokość [cm]: | 115 |
| Wysokość [cm]: | 125 |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
|---|---|
| Długość pręta [m]: | 150 |
| Średnica pręta [mm]: | 8 |
| Liczba kół: | 2 |
| Materiał pręta: | Włókno szklane |
| Materiał osłony pręta: | Polietylen |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 85 |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
|---|---|
| Długość pręta [m]: | 200 |
| Średnica pręta [mm]: | 11 |
| Liczba kół: | 2 |
| Materiał pręta: | Włókno szklane |
| Materiał osłony pręta: | Polietylen |
| Szerokość [cm]: | 110 |
| Wysokość [cm]: | 120 |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
|---|---|
| Długość pręta [m]: | 100 |
| Średnica pręta [mm]: | 9 |
| Liczba kół: | 2 |
| Materiał pręta: | Włókno szklane |
| Materiał osłony pręta: | Polietylen |
| Szerokość [cm]: | 4.5 |
| Wysokość [cm]: | 12.5 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 70 |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 36 x 58 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ patch panelu: | Pusty |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wbudowane złącza: | Nie |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
64,90 zł
| Rodzaj: | Stojak |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do garnków, Do patelni, Na pokrywki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Stojak |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do garnków, Do patelni, Na pokrywki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Typ konstrukcji: | Składana |
| Liczba półek [szt.]: | 6 |
| Pojemność: | Średnia |
| Styl: | Klasyczny |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Przeznaczenie: | Do gazet, Do przepisów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |