- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3392)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 89 x 52 |
| Stal nierdzewna | |
| Kolor płyty grzewczej: | Inox |
| Mechaniczne | |
| Wysokość [cm]: | 10.7 |
| Funkcje dodatkowe: | Pokrętła z przodu na płycie |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.6 |
| Wysokość [cm]: | 7.5 |
| 55 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2 |
| Czujniki: | Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Upadku, Uskoku podłoża, Zbliżeniowe |
| Funkcje dodatkowe: | Harmonogram pracy, Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Czas pracy akumulatora [min]: | 100 |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 21 |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Wet & Dry, Wskaźnik ładowania |
| Rodzaj: | Męski |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 25 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -/+ 6 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 25 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -/+ 6 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 25 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -/+ 6 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Moc silnika [W]: | 2610 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 2 miejsca na napoje i drobiazgi, Automatyczna regulacja nachylenia, Bluetooth, Klucz bezpieczeństwa... |
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 22 |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 - 12 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Amortyzacja: | Tak |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , |
|---|---|
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| iOS | |
| Kolor obudowy: | Berylowa zieleń |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| iOS | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Onyks |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 25 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -/+ 6 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Liczba kanałów: | 5.1 |
| Moc całkowita [W]: | 580 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Google Assistant: | Nie |
| Typ głośników: | Wysokotonowe |
| Typ subwoofera: | Bezprzewodowy |
| 1 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 8.5, 11.5, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
| Materiał: | Tritan |
| Pojemność [ml]: | 700, 1180, 1800 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Czas pracy akumulatora [min]: | 100 |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 21 |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Wet & Dry, Wskaźnik ładowania |
| Rodzaj: | Męski |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby jazdy (Eco, Standard, Sport i Pieszy), Bluetooth, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.5 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |
| Możliwość złożenia: | Nie |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 130 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Stepper |
| Klasa urządzenia: | HA - użytek domowy, wysoka dokładność pomiaru |
| Regulacja oporu: | Nie |
| Wykonanie: | ABS, Stal |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero... |
|---|---|
| 203.5 | |
| Funkcje dodatkowe: | AeroFlow, Cool Room, , FreshGuard, Funkcja ECO, , HarvestFresh, HomeWhiz, Metal Wall... |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
| Kolor: | Ciemny Inox |
| 203.5 x 59.5 x 66.3 | |
| 60 | |
| 249 chłodziarka + 106 zamrażarka | |
| Pełny No Frost | |
| 35 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, LG Sound Sync,LG ThinQ |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilny z FreeSync, Kompatybilny z G-Sync, Multi View, Optymalizacja gier |
| 300 x 300 | |
| α11 Gen2 4K | |
| Dla graczy: | Tak |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| 165 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | webOS TV |
| Tuner: | , , , , |
| , , | |
| HDMI x4, USB x3 | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby jazdy (Eco, Standard, Sport i Pieszy), Bluetooth, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.5 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Sygnał dźwiękowy, Podtrzymywanie ciepła |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Schowek na przewód, Wyświetlacz LCD temperatury |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| 1800 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby jazdy (Eco, Standard, Sport i Pieszy), Bluetooth, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 7.5 |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, , , Czytnik linii papilarnych w ekranie, Magnetometr... |
|---|---|
| 6.1", 2400 x 1080px, OLED | |
| 8 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4500 |
| Google Tensor G3, Dziewięciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 13 Mpx, Przedni 13 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Android | |
| Kolor obudowy: | Aloesowy |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
|---|---|
| 350 | |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy, Amortyzator przód/tył, Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| do 40 | |
| 10 | |
| Tak | |
| 20 | |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| 36 | |
| 10.4 |