- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (113)
AGD (4)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (244)
Komputery i tablety (207)
Smartfony i zegarki (4420)
Foto i kamery (35)
Gaming (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Pas ciążowy |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rozmiar [cm]: | 90-110 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Dopasowują się do ruchów ciała, Ergonomiczny kształt, Materiał delikatny dla skóry, Oddychające... |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Nylon, Poliester, Spandex |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , |
| Kolor: | Różowo-złoty |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 22 mm |
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 26 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , |
| Kolor: | Żółto-grafitowy |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 42 mm, 44 mm, 45 mm, 49 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Kolor: | Różowy |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Ilość trybów masażu: | 7 |
| Nakładki: | Brak |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy, Łatwy do czyszczenia materiał, Łatwy w przechowywaniu, Lekka konstrukcja, Regulowany rozmiar... |
| Funkcje dodatkowe: | 15 poziomów intensywności, 7 prędkości masażu, Elektrostymulacja EMS, Kompleksowo relaksuje... |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , |
| Kolor: | Różowy, Szaro-zielony |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Funkcje: | Łagodzenie bólu rany pooperacyjnej, Ułatwia wczesne wykonywane ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha... |
| Materiał wykonania: | Lateks, Poliamid, Poliester |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe zakładanie bez zapięcia, Profilowany kształt, Zalecany po porodzie fizjologicznym i po cesarskim cięciu |
| Długość [cm]: | 19 |
|---|---|
| Motyw: | Myszka Minnie |
| Rodzaj zapięcia: | Rzep |
| Szerokość [cm]: | 8 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 45 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Kolor: | Kość słoniowa |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 22 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Kolor: | Szary |
| Kompatybilność: | Garmin Instinct, Garmin Instinct Solar, Garmin Instinct Solar Camo Edition, Garmin Instinct Solar Surf Edition... |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Garmin Approach S40, Garmin Forerunner 245, Garmin Forerunner 245 Music, Garmin Forerunner 645... |