- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (6)
Fitness i sport (4)
Dom (6)
Warsztat i ogród (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 3.3 x 8.67 x 14.3 |
| Zastosowanie: | Drukarka zdjęć |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Brak |
| Wymiary pasa bieżnego (SxD) [cm]: | 45 x 122 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Typ: | Rowerowy |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Plecak |
| Materiał: | Diamond ripstop |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Bieżnia |
|---|---|
| Do intensywnego treningu | |
| Możliwość złożenia: | Tak (podnoszony pas) |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Liczba poziomów nachylenia pasa biegowego: | 12 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Automatyczna |
| Wymiary pasa bieżnego (SxD) [cm]: | 44 x 130 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Wymiary [cm]: | 77 x 140 x 175.5 |
| Zastosowanie: | xDSL |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 2976 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | 802.1 x, 802.11 k, 802.11 r, 802.11 v |
| Wejście na kartę SIM: | Nie |
| Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkłady do aparatu |
| Powierzchnia: | |
| Liczba zdjęć [szt]: | 50 |
| Obszar obrazu [mm]: | 76 x 50 |
| Złącze LPT: | Nie |
|---|---|
| Złącze USB: | USB-C |
| Kolor obudowy: | Różowo-biały |
| Maksymalny format druku: | 50 x 76 mm |
| Wi-Fi: | Nie |
| Złącze LPT: | Nie |
|---|---|
| Złącze USB: | USB-C |
| Kolor obudowy: | Biało-niebieski |
| Maksymalny format druku: | 50 x 76 mm |
| Wi-Fi: | Nie |
| Złącze LPT: | Nie |
|---|---|
| Złącze USB: | USB-C |
| Kolor obudowy: | Biało-srebrny |
| Maksymalny format druku: | 50 x 76 mm |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Biały |
| Maksymalny format druku: | 76.2 x 76.2 mm |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Termotransferowa |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.39 |
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Biały |
| Maksymalny format druku: | 76.2 x 76.2 mm |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Termotransferowa |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.39 |
| Kolor: | Purpurowy |
|---|---|
| Producent drukarki : | HP |
| Pojemność [ml]: | 25 |
| Wydajność do [str]: | 1500 |
| Pochodzenie: | Zamiennik |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Producent drukarki : | HP |
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Wydajność do [str]: | 2300 |
| Pochodzenie: | Zamiennik |
| Zastosowanie: | Lusterko prawe |
|---|---|
| Marka samochodu: | Mercedes-Benz, VW |
| Model samochodu: | Sprinter, Crafter |
| Moc [W]: | 5 |
| Zastosowanie: | Przetwornica lampy przedniej xenon |
|---|---|
| Marka samochodu: | BMW, Mercedes-Benz, Buick, Nissan, Skoda, Opel, Audi, Seat, Volkswagen |
| Model samochodu: | BMW X5 E70, BMW X6 E71/E72, Mercedes Vito W639, Mercedes Viano W639, Mercedes Sprinter, Nissan Qashqai J10/J11... |
| Moc [W]: | 35 |