- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7486)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (106)
Komputery i tablety (1138)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (188)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-A |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szaro-złoty |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-C |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Lightning męski, USB-A męski |
| Długość [m]: | 2 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Rodzaj: | Kabel optyczny |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | Toslink |
| Inne: | Metalowe konektory pokryte warstwą 24k złota, Nylonowa otulina |
| Rodzaj: | Kabel optyczny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | Toslink |
| Inne: | Metalowe konektory pokryte warstwą 24k złota, Nylonowa otulina |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 45W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Inne: | Czytnik kart SD, Podświetlenie LED, Regulacja głośności, Włącznik/wyłącznik zasilania |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Długość [m]: | 6 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Interfejs: | Mini Jack TRRS 3.5 mm |
| Inne: | Pozłacane złącza |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.17 |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Interfejs: | Mini Jack TRRS 3.5 mm, Mini Jack TRS 3.5 mm |
| Inne: | Ekranowanie, Pozłacane złącza |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Interfejs: | 2 x RCA |
| Inne: | Metalowe wtyki, Otulina wykonana z elastycznego materiału TPE |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Jack 3.5 mm, USB-A |
Sugerowana cena producenta:
749 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Inne: | Bezstratne przesyłanie sygnału |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Interfejs: | , |
| Inne: | Ekranowanie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | EU 2 pin (CEE 7/16) męski, IEC 320 C7 żeński |
| Długość [m]: | 3 |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | 2x USB-A męski |
| Długość [m]: | 1 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza kątowe: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
3,99 zł