- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7225)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1137)
Smartfony i zegarki (748)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | |
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 0.3 |
| 2.0 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 33W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
619 zł
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 60 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 60 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 7.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | HDMI męski, USB-C męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
42,42 zł
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | 17.28 Gb/s |
| Typ zestawu: | 5.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 6 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
2 579,99 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 16W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przepustowość: | 10.8 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 20W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Miedź |
| Przepustowość: | 6.5 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Materiał: | Miedź |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
12,99 zł
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Materiał: | Miedziowana stal, Nikiel, Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Tak |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |