- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7183)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1137)
Smartfony i zegarki (748)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Zasilanie: | Kinetyczne, Sieciowe |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 12W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | HDMI mini, USB Typ C, Złącze karty SIM, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 10 |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Złącza kątowe: | Jedno |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 45 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
1 419,99 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Grafitowy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
Sugerowana cena producenta:
588,92 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 21W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Rozdrabnianie, Szatkowanie |
| Moc [W]: | 40 |
| Pojemność [l]: | 0.15 |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Oplot: | Nie |
| Złącza: | |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Oplot: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | USB-B męski, USB-C męski |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Zastosowanie: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Oplot: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
Sugerowana cena producenta:
28,99 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Oplot: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł