- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7225)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1137)
Smartfony i zegarki (748)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Przepustowość: | 10.2 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.5 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Miedź |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Standard USB: | |
| Materiał: | Nikiel, PVC, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S |
| Waga [g]: | 339 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Maksymalne nachylenie terenu [stopnie]: | 30 |
| 3 ostrza tnące | |
| Funkcje dodatkowe: | Koszenie krawędzi |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Waga [g]: | 240 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Funkcje dodatkowe: | Plug and play |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Tak | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Zastosowanie: | Golenie i trymowanie zarostu oraz włosów |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe (Li-ion 3,7 V 1400 mAh) / USB 5V/1A |
| Moc [W]: | 3.2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Biuro Magazyn Firma Sklep |
| Kompatybilność: | Windows, Mac OS, Android, Linux |
| Waga [g]: | 1000 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne lub przez zasilacz (USB 5 V 200 mA lub 2 x LR03 AAA) |
| Pomiar temperatury: | Zakres pomiaru temperatury na zewnątrz: od -40°C do 70°C |
| Rodzaj czujnika pogody: | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, pamięć pomiarów maksymalnych i minimalnych, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wewnętrznej... |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
|---|---|
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Kolor: | Niebieski / turkusowy |
|---|---|
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 20 |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.1 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 200 |