- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (86)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (711)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 1 / USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Przetwornik mechaniczny |
| Przeznaczenie: | Do dowolnego urządzenia domowego |
| Komunikacja: | , |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Home |
| Dedykowana aplikacja: | Somfy Protect |
| Wymiary [mm]: | 120 x 135 x 41 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zapisu w chmurze, Współpraca z asystentami głosowymi |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Podwójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Interfejs: | USB Typu C 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Pasywny | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 8 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 2.0 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Interfejs: | USB Typu C 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Pasywny | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | 100 - 240 V 50/60 Hz |
|---|---|
| 2 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ kina domowego: | Zestaw stereo |
| Technologia 3D: | Nie |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 1 |
|---|---|
| Pasywny | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 - 2 szt., Wejście mikrofonowe 3.5 mm - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | COAX, Coax Gniazdo, Coax Wtyk |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | |
| Typ kabla: | Antenowy |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Aparat cyfrowy, Czytniki e-book, iPod/iPhone/iPad, Kamera sportowa, Nawigacja, Odtwarzacz MP3/MP4... |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5000 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Typ kabla: | Kabel USB-C - USB-C |
| Przeznaczenie: | Odtwarzacz MP3, Tablet, Telefon komórkowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 5 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Interfejs: | USB Type-C |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wysokość [mm]: | 165 |
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
| Rodzaj: | Stacja dokująca |
| Interfejs: | USB Typu C |
| , | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 16 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 3 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 2 szt.... |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 12 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | DisplayPort - 1 szt., HDMI - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.... |
| Kolor: | Srebrny |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 14 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 2 |
| Porty wyjścia: | DisplayPort - 2 szt., HDMI - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 3 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| HDMI x3, USB x2 | |
| Zasilanie: | 200 - 240 V 50/60 Hz |
| Tak | |
| Tak | |
| 97" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| 120 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
| 120 | |
Zakres od A do G
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Grafitowa stal |
|---|---|
| Rodzaj: | French Door |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm otwartych drzwi, , Cool Select+, Family Hub, FlexZone, Kompatybilność z aplikacją SmartThings... |
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie |
| 182.5 x 91.2 x 72.3 | |
Zakres od A do G
| Interfejs: | |
|---|---|
| , | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 7 szt. |
| Kolor: | Czarny |