- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (57)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3519)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (16)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ Brush, Xiaomi Vacuum X10+ |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Przeznaczenie: | Do zębów |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Informacje dodatkowe: | Delikatne dla dziąseł i szkliwa, Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt... |
| Materiał wykonania: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 30 x szczoteczka międzyzębowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Szczoteczka międzyzębowa |
| Funkcje: | Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia... |
| Wyposażenie: | Szczotka stalowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do chwastów, Do fug |
| Średnica robocza [mm]: | 110 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Seysso Carbon Antibacterial |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba szt.: | 4 |
| Przeznaczenie: | Do ciała |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Tampico, Włosie końskie |
| Wyposażenie: | 1 x szczotka do masażu |
| Zastosowanie: | Cellulit, Ciało |
| Długość włosia [cm]: | 2.5 |
| Dodatkowe informacje: | Do codziennego stosowania, Ergonomiczny uchwyt, Idealna do peelingu skóry, Możliwość zawieszenia |
| Rodzaj: | Szczotka do masażu |
| Funkcje: | Głęboki peeling, Masaż |
| Wysokość [cm]: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Do włosów cienkich |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Dodatkowe informacje: | Idealna do rozczesywania włosów mokrych i suchych |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Płaski |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Przeznaczenie: | Do rozczesywania włosów, Do włosów mokrych i suchych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Doskonała do masażu głowy, Idealna do rozczesywania włosów mokrych i suchych, Zintegrowane z uchwytem lusterko |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Płaski |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Wielkość rasy: | Mała |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Zalety: | Nie kaleczy skóry, Nie uszkadza włosa, Ograniczenie linienia, Usuwanie martwych włosów, Usuwanie podszerstka |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Rodzaj sierści: | Długa |
| Wielkość rasy: | Duża |
| Przeznaczenie: | Do metalu |
|---|---|
| Wyposażenie: | 5 brzeszczotów |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 2500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x kabel USB-C, 1 x żel do wszystkich rodzajów skóry, 4 x głowica, Magnetyczna podstawka ładująca... |
| Funkcje: | 2 stopniowa regulacja prędkości, Bezprzewodowy, Ładowanie magnetyczne, Wodoodporność |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 180 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 szczotki, 3 pady, Uchwyt do padów z mocowaniem na rzepy, Uchwyt ścienny |
| Waga [kg]: | 3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | 3 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB do ładowania |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas działania: | do 180 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 76000 |
| Tryb pracy: | Delikatny, Nocny, Poranny, Standardowy, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 1900, 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Kolor: | Czarny, Niebieski |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, 2 x szczoteczka rotacyjna, Ładowarka, Stacja ładująca |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku, Ruchy pulsacyjne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas działania: | do 10 dni |
| Ruchy oscylacyjne [obrotów/min]: | 8800 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Wybielanie |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Narożniki |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum E5 |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.34 |
| Kształt: | Walec |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Pojemność użytkowa [l]: | 500 |
| Materiał pojemnika: | PVC |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 98 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia, Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Materiał trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-niebiesko-biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie |
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
| Materiał trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość podłączenia wody: | Tak |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie fug, Czyszczenie tarasu, Mycie powierzchni gładkich |
| Przeznaczenie: | Do modelowania włosów |
|---|---|
| Kolor: | Złoto-brązowy |
| Dodatkowe informacje: | Powierzchnia ceramiczno-turmalinowa, Technologia NanoThermic, Właściwości antystatyczne, Wygodny uchwyt... |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Okrągły |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Przeznaczenie: | Do rozczesywania włosów |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Dodatkowe informacje: | Jonizowane włosie, Właściwości antystatyczne |
| Materiał uchwytu: | Drewno bambusowe |
| Kształt: | Płaski |
| Rozmiar: | XS |
| Kolor: | Antracytowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10 |
| Kształt: | Prostokąt |
| Rodzaj: | Zbiornik na deszczówkę |
| Pojemność użytkowa [l]: | 350 |
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Mrozoodporny: | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody: | Nie |
| Wysokość [cm]: | 135 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
| Kolor: | Czarno-niebiesko-biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie |
| Rodzaj: | Szczotka do czyszczenia |
| Materiał trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość podłączenia wody: | Tak |
| Właściwości czyszczące: | Czyszczenie tarasu, Mycie powierzchni gładkich |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 2700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35- 240 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x kabel do ładowania, Nasadka zabezpieczająca |
| Zastosowanie: | Do włosów |
| Rodzaj: | Elektryczna szczotka do włosów |
| Funkcje: | 5 trybom intensywności, Czerwone światło LED, Kompaktowy rozmiar, Masaż EMS, Masaż wibracyjny, Niebieskie światło LED... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |