- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (376)
AGD małe (3254)
Komputery i tablety (13)
Foto i kamery (12)
Rowery i hulajnogi (5)
Dom (1947)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| 40 | |
| 12 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Podświetlenie LED na nasadce, Wyjmowany akumulator |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Wskaźnik naładowania akumulatora |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
Sugerowana cena producenta:
619 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1.1 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Gumowe kółka, Rura teleskopowa z blokadą, Wąż obracany o 360° |
| 76 | |
| Waga [kg]: | 7.8 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| 45 | |
| 45 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.45 |
| Konstrukcja: | Podświetlenie LED na nasadce |
| 75 | |
| Waga [kg]: | 5.39 |
| Funkcje: | Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Technologia UV, Dla alergików |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Samooczyszczanie, Wskaźnik naładowania akumulatora, Wyświetlacz LED |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
Sugerowana cena producenta:
1 339 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Sterylizator |
| Czas działania [min]: | 5 |
| Dozownik pasty: | Nie |
| Wymiary [cm]: | 12.1 x 5.6 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Miękkie kółka |
| 61 | |
| Waga [kg]: | 8.3 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Miękkie kółka |
| 68 | |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
Sugerowana cena producenta:
559 zł
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 2.2 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Miękkie kółka |
| 70 | |
| Waga [kg]: | 7.9 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
Sugerowana cena producenta:
449 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 45 | |
| 45 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Parkowanie w pionie, Płaska konstrukcja szczotki, Podświetlenie LED na nasadce... |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Funkcje: | Podświetlana szczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczne opróżnienie pojemnika, Konstrukcja typu 2w1, Odłączana rączka umożliwiająca czyszczenie mebli i samochodu |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
Sugerowana cena producenta:
449,90 zł
| Waga [kg]: | 1.8 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Średnica cięcia [mm]: | 28–38 |
| Materiał ostrza: | SK5 |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Wysięgnik: | Nie |
| Waga [kg]: | 3.2 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| 2.0 | |
| Tak |
| Waga [kg]: | 3.2 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| 4 | |
| Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4.751 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 88 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 16000 |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | 10 mm |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Funkcje: | Absolutnie nierdzewny, Odporność na wysokie temperatury, Odporny na promieniowanie UV... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Absolutnie nierdzewny, Ekologiczny materiał, w 100% podlega recyklingowi, Higieniczna powierzchnia, Nie traci koloru... |
| Szerokość [cm]: | 42.8 |
| Typ: | Komora podblatowa |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 42.8 x 42.8 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna szczotkowana |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Regulacja wysokości, Syfon w zestawie |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 7 |
| Rodzaj produktu: | Liniowy |
| Kratka: | Brak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.174 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 10 mm |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 55 |
| Dedykowany model: | BetaFPV Meteor65, BetaFPV Meteor65 Pro |
|---|---|
| KV: | 27000 |
| Długość silnika [mm]: | 12.75 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 4 |
| Dedykowany model: | BetaFPV Meteor65, BetaFPV Meteor65 Pro |
|---|---|
| KV: | 27000 |
| Długość silnika [mm]: | 12.75 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 4 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 58 | |
| 16 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.75 |
| Konstrukcja: | Wyjmowany pojemnik |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Funkcje: | Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 3w1, Wskaźnik naładowania akumulatora |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Rodzaj: | Gryzak |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Masuje dziąsła i przynosi ukojenie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Dwie pozycje rękojeści bocznej |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8500 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na szok termiczny, Właściwości antyseptyczne... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia zmywarki/pralki, Odporność na szok termiczny, Odporność na wysokie temperatury... |
| Szerokość [cm]: | 55 |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Wpuszczany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50.5 x 55 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna (szczotkowana) |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1900 |