- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1538)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (733)
Smartfony i zegarki (606)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Zastosowanie: | Kamera |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Do kamery |
| Funkcje dodatkowe: | Zasilacz trybu parkingowego |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 19.7 x 40.5 x 10.3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Standard płyty głównej: | Flex ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 7.39 x 15.7 x 19.85 |
| Zastosowanie: | Samochód |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Plug and play, Wi-Fi |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja nagrywania, Funkcja TWS, Niezależna regulacja poziomu głośności muzyki i mikrofonów |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 160 |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Odtwarzacz płyt: | Nie |
| Wymiary [cm]: | 31.5 x 71 x 33 |
| Informacje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci TF, Jack 6.3 mm (gitara + 2 x mikrofon), Podświetlenie diodami LED, Uchwyt na telefon... |
| Wyposażenie: | Antena FM, Kabel audio, Kabel zasilający, Mikrofon bezprzewodowy, Pilot |
| Nie |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2 (USB 3.1) Type-C |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pamięć RAM: | |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Wi-Fi: | Nie |
| Złącza: | 1x USB-C |
| Wyposażenie: | Adapter USB-C - USB-A, Kabel USB-C - USB-C |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 2 / USB 3.1 Gen. 2 (USB 3.1) |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pamięć RAM: | |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Wi-Fi: | Nie |
| Złącza: | 1x USB-C |
| Wyposażenie: | Adapter USB-C - USB-A, Kabel USB-C - USB-C |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Funkcja Spotify Connect, Ładowanie przez port USB, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz, Zegar |
| Tak | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Tak | |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Moc znamionowa RMS: | 50 W |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Wyposażenie: | Antena, Baterie, Pilot |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Interfejs: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Wyposażenie: | Brak |
| Interfejs: | USB-A |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 18 |
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Kształt: | Okrągły |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 20 |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny w kontakcie z żywnością, Chroni wnętrze przed zabrudzeniami i tłuszczem, Jednorazowe, Łatwe w użyciu... |
| Wyposażenie: | 100 x papier do Air Fryer |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Wyposażenie: | 2 mikrofony bezprzewodowe, 2 nakładki mikrofonowe, Mikser audio, Przewód USB A-A, Przewód USB A-C |
| Gniazda wejściowe: | 1 x jack 3,5 mm, 1 x stereo, 2 x combo jack 6,35 mm/XLR, 3 x mono, Cinch L/R |
| Gniazda wyjściowe: | 2 x jack 6.3 mm |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Inhalator |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca, Technologia ultradźwiękowa |
| Wymiary [cm]: | 12.3 x 6.3 x 4.5 |
| Szybkość nebulizacji [ml/min]: | 0.2 |
148,00 zł
| Interfejs: | 3.5 mm, Bluetooth, USB |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth 5.1, Kodeki audio SBC, Obsługa dwóch urządzeń jednocześnie, Przycisk wielofunkcyjny... |
| Standard: | Bluetooth V5.1 |
| Zasięg: | do 10 m |