- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1542)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (735)
Smartfony i zegarki (607)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Miętowy |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5.5 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 - 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
249,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Zgodność z urządzeniami: | Smartfon, Tablet, Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
109,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 3 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Opartymi na systemach IOS i Android |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czerwony |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 15 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z NFC, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 8 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Ciemnoszary |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 3 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 4 |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 3 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 4 |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | DisplayPort - 1 szt., HDMI - 2 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt., USB Typ C (z Power Delivery) - 1 szt.... |
| Kolor: | Srebrny |
| Moc [W]: | 100 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 (z Power Delivery) - 1 szt. |
| Kolor: | Szaro-czarny |