- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Brak | |
| Shimano | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Matowy czarny |
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Matowy czarny |
| Pojemność [ml]: | 225 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | 100% wegańska, Bez cukru, Działa antybakteryjnie, Łagodzące, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Wzmacnia szkliwo |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
71,70 zł
| Pojemność [ml]: | 150 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | 100% wegańska, Bez cukru, Działa antybakteryjnie, Łagodzące, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Wzmacnia szkliwo |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
569,40 zł
Wartość poza zestawem:
176,00 zł
Wartość poza zestawem:
379,60 zł
Wartość poza zestawem:
88,00 zł
| Przeznaczenie: | Do dekoracji |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Rozmiar [cm]: | 40 x 40 |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowana metodą hot press |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na poduszkę 40 x 40 cm |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Pojemność [ml]: | 1500 |
|---|---|
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Działanie: | Odświeża oddech, Wybielające |
| Dodatkowe informacje: | Nie zawiera alkoholu, Przebadany klinicznie |
Wartość poza zestawem:
54,03 zł
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Działanie: | Odświeża oddech, Wybielające |
| Dodatkowe informacje: | Nie zawiera alkoholu, Przebadany klinicznie |
| Pojemność [ml]: | 150 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Remineralizuje uszkodzone szkliwo, Zmniejszenie nadwrażliwości zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
Wartość poza zestawem:
51,66 zł
| Pojemność [ml]: | 225 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Remineralizuje uszkodzone szkliwo, Zmniejszenie nadwrażliwości zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
Wartość poza zestawem:
77,49 zł
| Waga [kg]: | 16.5 |
|---|---|
| Dedykowany: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Niebieski |
| do 45 | |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Waga [kg]: | 18 |
|---|---|
| Dedykowany: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Zielony |
| do 65 | |
| 500 | |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Waga [kg]: | 14 |
|---|---|
| Dedykowany: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Szary |
| do 20 | |
| 350 | |
| Funkcje: | Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Rodzaj: | Widelec do mięsa |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Wykonanie: | Drewno, Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 16.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x widelec do mięsa |
| Rodzaj: | Nóż do pieczywa |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Do chleba |
| Ostrze: | Stal damasceńska |
| Długość ostrza [cm]: | 22.9 |
| Rękojeść: | Afrykańskie drewno hebanowe |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
303,00 zł