- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (601)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik zużycia baterii, Zegar |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne włączanie, Wskaźnik słabej baterii, Zegar |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Dokładność podziałki 100g, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Zerowanie wyniku |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED |
| 1500 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED |
| 1500 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Blendowanie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie jajek, Gotowanie na parze, Gotowanie ryżu, Karmelizacja, Krojenie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada pokrywy, Funkcja wagi, Sterowanie aplikacją mobilną, Sterowanie dotykowe |
| Seria: | Thermomix |
| 2000 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |