- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1433)
AGD (215)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (508)
Smartfony i zegarki (671)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | USB-A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Typ: | USB-A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.2 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | EcoSmart, Strumień laminarny, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | EcoSmart, Strumień laminarny, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | CoolStart, EcoSmart, AirPower, ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody... |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | CoolStart, EcoSmart, AirPower, ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody... |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | EcoSmart, AirPower, Rodzaj strumienia baterii: WaterfallStream, Głowica ceramiczna... |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody, CoolStart, EcoSmart, AirPower |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | CoolStart, ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody, Strumień laminarny |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | CoolStart, EcoSmart, ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Stojąca |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | CoolStart, EcoSmart, ComfortZone, Głowica ceramiczna, Może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Natynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Zawór zwrotny, Z tłumikiem szumów, Regulowane ograniczenie temperatury |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Natynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Regulowane ograniczenie temperatury, Zawór zwrotny, Z tłumikiem szumów, Przyłącze węża: DN15... |
| Kolor: | Biały matowy |
| Rodzaj: | Natynkowa |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Zawór zwrotny, Z tłumikiem szumów, Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody... |
| Kolor: | Biały matowy |
| Apple M5 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Natynkowa |
|---|---|
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Łatwe do utrzymania czystości, Ceramiczny przełącznik funkcji |
| Kolor: | Biały |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| , Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Typ: | USB typu C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Typ: | USB typu A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |