- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1433)
AGD (215)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (508)
Smartfony i zegarki (671)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | USB-C - USB-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-A - Lightning, USB-A - Micro USB, USB-A - USB Typ-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.2 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-A - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-A - Micro USB |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| 0.6 | |
| 650 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Czajnik turystyczny, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| 1.7 | |
| 2400 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Podgrzewanie, Rozmrażanie |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlany wskaźnik poziomu wody |
| Kolor: | Biały |
Wartość poza zestawem:
458,99 zł
| 1.7 | |
| 2400 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Schowek na przewód |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| 1.5 | |
| 3000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Sygnał dźwiękowy... |
| Funkcje dodatkowe: | Wi-Fi, Wyświetlacz dotykowy, Wyświetlacz LED informujący o aktualnej temperaturze |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| 12", 2800 x 1840px, LCD | |
| 256 | |
| 12 | |
| Wersja systemu operacyjnego: | HarmonyOS 4.3 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.2, Modem Nie, NearLink |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja podnoszenia tostów |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 850 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Ruszt do bułek |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne centrowanie pieczywa, Podgrzewanie |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 830 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja podnoszenia tostów, Lampki kontrolne, Podgrzewanie, Regulacja stopnia przyrumienienia... |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 850 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
99,00 zł
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowe ładowanie - około 2 h, Czas pracy do 10 godzin, Dotykowy przycisk do łatwej aktywacji... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowe ładowanie - około 2 h, Czas pracy do 10 godzin, Dotykowy przycisk do łatwej aktywacji... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | Micro USB |