- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1423)
AGD (218)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (506)
Smartfony i zegarki (670)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie), USB-C |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wskaźnik LED, Wymienna końcówka |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 6400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Schowek na przewód |
Wartość poza zestawem:
332,00 zł
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna aktywacja, Ignoruje dotyk spoczywającej dłoni na ekranie podczas pisania lub rysowania... |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | |
| Funkcje dodatkowe: | Chroni przed uderzeniami i wstrząsami, Przedział roboczy na akcesoria |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa, Podgrzewanie, Regulacja czasu opiekania |
| Moc [W]: | 950 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
| Kolor: | Biało-srebrny |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2400 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED, Szybkie gotowanie małych ilości wody |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |